Bestyrelsen i Chokoladeselskabet er bygget op således:


Formand:

Thomas Schødt thomas@chokoladeselskabet.dk

Tlf. 23615974


Næstformand og Eventmanager:

Lotte Norup Rasmussen lotte@chokoladeselskabet.dk

Tlf. 28991482


Kasserer:

Mia Mikkelsen kasserer@chokoladeselskabet.dk

Tlf. 28991564


Eventmanagere og Arrangementansvarlige:

Marianne Skjoldborg marianne@chokoladeselskabet.dk
Tlf. 26213976

Dorte Haugaard Rasmussen dorte@chokoladeselskabet.dk
Tlf. 20959650


I Kommunikationsudvalget:

Peter Olesen peter@chokoladeselskabet.dk

Suppleant:

Sanne Graff sanne@chokoladeselskabet.dk

Herudover findes

Et chokoladefestivaludvalg, redaktionsudvalg og arrangementsudvalg